33 komentarai Čia galite palikti savo atsiliepimus

 • Erika  :

  Malonus bendravimas, geranoriškumas, meilė darbui, dėmesys žmogui ir žinoma profesionalumas. Tik geriausi atsiliepimai. Ačiū. 🙂

 • Rozita Linkunaitienė  :

  Sužinojau kas yra tikrasis nugaros masažas.Paslauga aukščiausios klasės lygio.Šiltas ir natūralus bendravimas .Visas prabangus paketas kūnui ir sielai. Nuoširdus DĖKOJU…

 • Justis Šufinskas  :

  Sveiki. Išbandžiau Irmanto masažą. Įspūdžiai patys geriausi. Mano problema buvo nugara, tai po seansų vaikščiojau lengviau gal dvidešimčia metų. Manau, kad po kurio laiko, jeigu gyvas būsiu, vėl apsilankysiu jo salone. Labai šiltai ir maloniai bendraujantis, iš visko sprendžiant tikras specas. Dėkui jam didelis…

 • Usevičiūtė Ugnė  :

  Puikus salonas ir puikus specialistas rekomenduoju!!!

 • Irena Ramonienė  :

  Puikus,komunikuojantis žmogus, mylintis savo darbą ir atsakingai jį atliekantis. Tik patys geriausi atsiliepimai ir žinoma, didelis AČIŪ. Siūlau apsilankyti

 • Dovilė Stričkaitė-Aglinskienė  :

  Didžiausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos!

 • Robertas ir Rasa Tamučiai  :

  Pas masažo specialistą Irmantą Einikį, nukreipė šeimos gydytoja su rekomendacijomis. Dėl stuburo išvaržų ilgą laiką kentėjau rankų tirpimą, kojų gėlimą, didelius galvos skausmus.Gerb.Irmantas profesionaliai atliko gydomajį, taškinį masažą, manualinę terapiją gavai,stuburo šildymą Japoniška vaistažole paskyrė mankštą. Po kiekvieno seanso jaučiausi vis geriau, puikiai atpalaidavo raumenis,pagerino bendrą savijautą, dingo skausmai, nuovargis, pagerėjo nuotaika, darbingumas. Didelis ačiū Jums! Rekomenduoju ir kitiems šį puikų savo srities profesionalą.

 • Arūnas  :

  Didelis dėkui Irmantui už masažo kursą.Pamiršau,kas yra sprando ir nugaros skausmai.Jaučiuosi visiškai kitu žmogumi.Dabar supratau,kas yra tikrai profesionalus masažas.Gavau ne tik masažą,bet ir galybę informacijos apie sveikatą.Sėkmės Jums.

 • Valentas  :

  Turiu nugaros problemų,per 7 metus teko apsilankyti pas nemažai specialistų, žinomų sporto medicinos gydytojų ir kitų ale „daktarų“. Dariausi tyrimus Šiauliuose, Kaune, Vilniuje. Problemą kaip ir įvardino, kas negerai, tačiau kas metus ar dažniau liaudiškai tariant „surakindavo“. Apsilankiau iš smalsumo pas gerb. masažistą Irmantą. Dabar tęsiu masažą ir busiu apsilankęs 14kartų. Esu labai patenkintas rezultatais. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems,kam skauda ir neskauda. Dėmesys, komunikabilumas ir profesionalumas.
  Ačiū Jums

 • Arnas  :

  Puikus specialistas, nuosirdus, komunikabilus, tikras profesionalas.

 • Irena  :

  Esu dėkinga Irmantui už masažo kursą, jaučiuosi tarsi 10 kg nusimetusi nuo pečių. Tai puikus, dėmesingas, paprastas savo darbą mylintis ir išmanantis specialistas. Gavau ir daug naudingų patarimų, kaip pasirūpinti savo sveikata. Esu be galo dėkinga ir rekomendacijos tik geriausios. Sėkmės Jums.

 • Laima  :

  Nuo balandžio mėnesio pradėjau ausyje girdėti pulsuojantį šniokštimą, kuris nenurimdavo nei dieną nei naktį. Bandžiau įvairiausius gydymo metodus- niekas nepadėjo. Sužinojau apie gerbiamą masažistą Irmantą. Laukiau eilės ilgokai apie 2 mėn. Lankiausi 10 kartų ir jau po 5 karto pradėjo ūžesys keistis.Kai baigiau masažų kursą dar praėjo 4-5 dienos ir pabudusi ryte – nustebau, kad išmiegojau visą naktį be ūžesio ausyje. Jau praėjo trys savaitės-jaučiuosi puikiai,šniokštimas nepasikartoja. Tikrai geras specialistas, išmanantis savo darbą. Rekomenduoju visiems, kurie turi šią problemą spręsti su gerbiamo Irmanto pagalba.Didžiulis AČIŪ JUMS.

 • Andrius  :

  Pirmą kartą apsilankiau pas gerb. Irmantą gruodžio viduryje. Prašiau skubios pagalbos, nes vis labiau kentėjau nuo galvos skausmo ir nedidelių, sekundinių, bet labai nemalonių galvos užsvaigimų, veržimo pakaušio srityje. Jau po trijų pirmųjų procedūrų pajutau labai ryškų pagerėjimą. Ačiū!

 • Evelina  :

  Super specialistas,esu labai patenkinta. Gavau geru patarimų, rekomenduoju kuriems reikia tikrai gero specialisto.

 • Dale  :

  Nuosirdus aciu uz puiku gydyma.Puikus zmogus, savo srities profesionalas ,mylintis savo darba ir svarbiausia norintis padeti zmonems.Tikrai visiems rekomenduoju pas ji apsilankyti!Dar nesu gavusi tokio masazo, kuris jaunina ir svarbiausia leidzia be vaistu ir be skausmo gyventi.Dar karta dekoju ir linkiu jam kuo puikiausios sveikatos.
  Dale Staskuviene

 • Vincas Šeputis  :

  Tik apsilankęs Irmanto kabinete supratau kas yra tikras masažas. Pamiršau nugaros skausmus,kojos tirpimą,juosmens rakinimą.Ačiū labai,jaučiuosi puikiai.Tikrai lankysiuosi profilaktiškai, o nelauksiu kol problema taps rimta. Su pagarba, Vincas.

 • kazys  :

  …ant „nosies“ 60. Prieš metus buvo atlikta išvaržos operacija. Po operacijos kaip ir viskas gerai, tačiau kamuoja kai kurie likutiniai nugaros skausmai. Atsitiktinai sužinojau apie Irmantą, ir pavyko pas jį prisiregistruoti. Ir tikrai nenusivyliau. Po kiekvieno seanso „iškrisdavau“ pilnas energijos, taip atpalaiduodavo nugarą. Man tai buvo nauja puiki patirtis.
  Noriu padėkoti už nuoširdų bendravimą ir profesionalumą.

  AČIŪ

 • Aldona  :

  pasiskaiciusi apie masazus ,kuriuos atlieka masazo specialistas Irmantas,apie jo darbo gerus atsiliepimus ,nutariau ir as bandyti prisiregistruoti.Aisku teko palaukt pora men,bet siandien as baigusi kursa jau dziaugiuosi jo darbo rezultatais,tai nuostabus masazo specialistas,nuosirdus zmogus,norintis padeti zmogui,patariantis,pamokantis.Turejau problema stuburo juosmenineje dalyje,nors kiek paejus ,plesdavo,skaudedavo ir skausmas eidavo i kojas,dabar skausmo neliko,net netikejau,kad man jau vyresniame amziuje begali kas padeti.Nuosirdus aciu p.Irmantui

 • kazys  :

  Prabėgo pusmetis po pirmo susitikimo su Irmantu.
  Jau pavasarį supratau, kai buvo atliktas kompleksinis kūno masažas – tai reikia daryti periodiškai.
  Buvau labai nustebęs, kai atliekant taškinį masažą „raumenynas“ reguodavo labai ramiai, netgi jutau malonumą ir atsipalaidavimą.
  Kas įvyko?
  Kaip man paaiškino, t. y palaikomasis masažas, kuris neleidžia raumenims „sumedėti“, ar persitemti.
  Nugara vėl atsigavo, atsistatė emocinė ir fizinė pusiausvyra.
  Tad vėl planuoju kitiems metams susitikimą su specialistu iš Didžiosios Raidės

 • Egidijus  :

  Labai geras, profesionalus Gydytojas-Masažuotojas. Turiu 2 išvaržas, pastoviai jutau nugaros apacioje veržimą, atrodo truputi reikia neteisingo judesio ir ji surakinta bus. O dabar po seanso, sunku patiketi, bet visiskai nieko nejauciu. Ji elastinga, ismankstinta kaip tarsi nieko nebūtų buvę.
  Tikrai Auksciausias lygis, nėra ko lyginti su Reabilitacijomis.
  Labai malonus, visada su sypsena pasitiks ir išleis. Duoda patarimų kaip ką reikia daryti namuose.
  REKOMENDUOJU!!!
  P.s. Jau užsiregistravau sekanciam seansui.

 • Inga  :

  Labai džiaugiuosi patekusi į stebuklingai gydančias masažuotojo Irmanto rankas.
  Skundžiausi skausmingu,sukaustytu sprandu ir pečių juosta. Pastovūs galvos skausmai.Skausminga nugara,nes juosmeninėje stuburo dalyje yra dvi išvaržos.,,Tenisininko alkūnė“.
  Turėjau jau du masažų kursus kas pusę metų.Gydančių rankų prisilietimas skausmingas,bet labai efektyvus.Bendravimas malonus, profesionalus ir sudarantis įspūdį,kad tavo skausmai šiuo metu yra svarbiausi.
  Labai ačiū jums Irmantai už gražintą sveikatą. Sėkmės jums darbe ir stebuklingo gydančių rankų prisilietimo!

 • Diana  :

  Esu labai dėkinga gerb. Irmantui už tai, kad priėmė ir įvyko stebuklas jau pirmo masažo metu. Turiu stuburo problemų – gydžiausi visais įmanomais būdais, tačiau niekas nepadėjo. Gydytojų išvada – operacija. Reabilitacijos centre lankstumas buvo niekinis, o po pirmo masažo pas Irmantą pasijutau puikiai. Šis specialistas tikrai išmano savo sritį. Ačiū jam! Rekomenduoju.

 • Pranciška  :

  Man 75-eri. Kreipiausi pagalbos dėl keletą metų kamuojančio peties sąnario ir nugaros (po mentėmis) kaustančio skausmo. Užteko 4 masažų ir pasijutau sveika, tačiau geri pokyčiai kūne vyko apie mėnesį. Po pumečio pakartojau ši specialisto individualiai parenkamas procedūras. Dėkui už atidumą ir stebuklingai gydančias rankas.

 • Sigita  :

  Nuoširdus Ačiū Masažuotojui Irmantui už stebuklingai gydančiu rankų prisilietimus. Ilgai ieškojau kaip išeiti iš sielos ir kūno skausmo. Po kelių masažo seansų pajutau kad esu tarsi sulipdyta iš mažų dalelių į vieną. Liesdami rankomis kūną masažo meistrai kurią gilų ryšį – čia ir prasideda gijimas. Visa kas padaryta rankomis, sakoma, padaryta širdimi.
  Nuoširdus, rūpestingas, atidus, mylintis savo darbą Masažo Meistras.
  REKOMENDUOJU

 • Sigita  :

  Nuoširdus Ačiū Masažuotojui Irmantui už stebuklingai gydančių rankų prisilietimus. Ilgai ieškojau kaip išeiti iš sielos ir kūno skausmo. Po kelių masažo seansų pajutau, kad esu tarsi sulipdyta iš mažų dalelių į vieną visumą. Liesdami rankomis kūną masažo meistrai kuria gilų ryšį – čia ir prasideda gijimas. Visa kas padaryta rankomis, sakoma padaryta širdimi. Nuoširdus, rūpestingas, atidus, mylintis savo darbą Masažo Meistras.
  REKOMENDUOJU

 • Aušrinė  :

  Dėkoju Irmantui už profesionalią pagalbą sprendžiant laikysenos problemas. REKOMENDUOJU!

 • Indrė  :

  Gydomasis masažas tobulas, jau po vienos procedūros pajutau teigiamą pokytį kūne 🙂 Masažo specialistas profesionalus, atidus, malonu bendrauti, suteikia naudingų patarimų gerai savijautai palaikyti. Rekomenduoju!

 • Sigita  :

  Esu labai patenkinta esamais pokyčiais visame kūne po masažo.Tikrai stebuklus daro masažo specialistas,ir tikrai tos rankos yra gydančios.
  Buvau beprarandanti viltį,kad man dar kas galį padėtį.Potrauminės stuburo problemos,išvaržos stubure,tarpšonkaulinė neuralgija ir t.t.Po kelių masažo seansų pradėjau jaustis visai kitu žmogumi.Esu labai dėkinga už suteiktus naudingus patarimus,rūpestį,malonu bendravimą,profesionalią pagalbą.REKOMENDUOJU!!!!

  • Vilma  :

   Dėkoju Irmantui iš visos širdies! Pagaliau sprandas „nebesurakintas“, galiu pakelti rankas aukštyn,dingo nuolatinis nuovargio jausmas. Pradžia ganėtinai skausminga,bet verta pakentėti, nes rezultatai pranoko lūkesčius! Malonus bendravimas, profesionali pagalba.Tik patys geriausi atsiliepimai!

 • Saulius Lazutka  :

  Buvau skeptikas visais stebūklais! Patikėkit žmonės šitas meistras daro stebūklus ! Gruodžio mėnesi buvo paskirta opesacija,turėjau tris išvaržas : 8m,11m,ir kaip neorochirurgas sakė vidinė išvarža! Nu vos pasivilkau kaip sraigė!!! Po 10 masažu! Operacija nereikalinga! Atsiprašau už isireiškima,bet einu kaip kumelys! Pagarba profesionalui,kuris pastatė an koju!!!Pagarba žmogaus profesionalumui !!! Super meistras💯👍

 • Vilma  :

  Didelis Ačiū Irmantui už susigražintą laisvę sprande, pečiuose ir nugaroje. Buvau įpratusi gyventi „surakintu“ sprandu, tačiau užteko 10 masažų kurso ir vėl atgavau lengvumą kūne, kurį jaučiau paskutinį sykį gal prieš gerus 15 metų.Malonus žmogus ir savo srities profesionalas! Po masažų išėjau ne tik “ lengvu“ kūnu, bet ir pakylėta dvasiškai. Tik geriausios rekomendacijos!!!

 • Vilma  :

  Jau buvau įpratusi prie nuolatinio sprando, pečių „surakinimo“ jausmo, tačiau dėka Irmanto džiaugiuosi ir vėl lengvumo pojūčiu visame kūne.Malonus bendravimas,tai profesionalas, žinantis ką daro. Pasitikėkite juo. Ačiū, Irmantai, labai labai!!

 • Gitana  :

  Tai daugiau nei masažas, tai tikrai gydo. Nėra labai malonu, bet svarbiausia-padeda. Jau buvo paskirtas MRT – atsisakiau, nes praėjo rankos tirpimas.

Komentuoti